Vítáme Vás na našem blogu, který je o všem možném i nemožném a který se snad časem rozroste!!=)

Vesmír

1. října 2006 v 19:50 | Betty |  Knihy

Velkolepá encyklopedie o nekonečném prostoru


Kompletní, bohatě ilustrovaný průvodce krásami a tajemstvími vesmíru

VESMÍR

  • z nitra sluneční soustavy po nejzažší hranice známého vesmíru
  • galaxie, souhvězdí
  • od kvazarů po komety
  • od supernov po strunovou teorii
  • rejstřík
  • slovníček pojmů


PRÁVĚ JSTE SE VYDALI NA NEZAPOMENUTELNOU POUŤ…
Obrazová encyklopedie Vesmír Vám poodhalí tajemství a neuchopitelnou krásu vesmíru. Vydáte se na cestu z nitra sluneční soustavy až po nejzazší hranice známého vesmíru. V jiných knihách se dozvíte o různých pohledech na kosmos. V tomto průvodci vesmírem se vydáte na úchvatnou prohlídku všech důležitých objektů a jevů ve vesmíru.

VÁŠ CHYTRÝ PRŮVODCE
V encyklopedii Vesmír se dočtete o silách a procesech, které ovládají vesmír. Naleznete zde teorie o tom, kdy a jak vznikl vesmír, seznámíte se s fascinujícím propojením prostoru a času a s úvahami o budoucnosti světa.

VELKÁ CESTA
Naše odvážná pouť do hlubin vesmíru začne u kamenných planet ve vnitřní části sluneční soustavy. Pak se vydáme k plynným obrům a prozkoumáme zbytek naší galaxie - Mléčné dráhy. Uvidíte rodící se hvězdy i kolaps doprovázející hvězdné stáří. Naše cesta povede až k nejzazším částem vesmíru vzdáleným biliony kilometrů. Pohled do dálky nás vrátí zpět v čase do daleké minulosti.

NOČNÍ OBLOHA
Kniha Vesmír obsahuje velmi kvalitní a nápadité hvězdné mapky, na kterých jsou přehledné odkazy na planety, hvězdy a jiná nebeská tělesa viditelná ze Země. Tyto mapky vám umožní nalézt objekty a prohlédnout si viditelný vesmír měsíc po měsíci. Jsou doplněny vyčerpávajícím průvodcem po souhvězdích s mnoha užitečnými informacemi.

Celobarevná publikace, rozsah 512 stran, formát 25 x 30 cm, v pevném kartonovém obalu

zdroj : www.knizniklub.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama