Vítáme Vás na našem blogu, který je o všem možném i nemožném a který se snad časem rozroste!!=)

Pro zpestření nálady

19. září 2006 v 6:28 | Lucy |  Vtipy
Babička a vnučka: "Terezko, moc zlobíš! Vzpomeň si na Karkulku, co se jí stalo, když neposlouchala!" "A ty si vzpomeň, koho sežral vlk první!"
"Jeane, co dělají děti?" "Skáčou do bazénu." "jeane, neutopí se?" "Kdepak, pane, vypustil jsem vodu!"
Malý Jiříček se ptá otce: !Proč je Tichý oceán tichý?" Tatínek se rozzlobí: "Nemůžeš se ptát na něco rozumnějšího?" "Tak tedy jo. Jak vlstně umřelo to Mrtvé moře?"
Sedí pán na břehu jezera a chytá ryby. Už delší dobu ho pozoruje strarší muž. Po dovu godinách to už rybář nevydřží a zeptá se muže: "Proč tady nechtáte, místo toho abyste mě pozoroval???" Muž odpoví: "Já vych u toho neměl takovou trpělivost!"
Sedí kachna na pekáči v roubě. Za chvíli jí začne být děsná zima. Čeká 10 minut, 20 minut, a pořád nic. Nakonec se děsně rozčílí, otevře dvířka trouby a ze všech sil zavolá: "Buď už konečně zatopte, nebo mi vraťte peří!!!"
Na policejní stanici zvoní telefon, policajt ho zvedne a ze sluchátkase ozve: "Dobrý den. Prosím vás, okamžitě přijeďte! K nám se vloupala kočka!!!" "Ale paní, to nebude tak zlé!" "Jaká paní? Tady kanárek!!"
Sedlák přijímá nového kočího: "A rozumíte koním?" "Proč, něco říkali??"
Dvě prodavačky se baví ve skladu. Přiběhne třetí a povídá: "Holky, v obchodě jsou zákazníci!" "Tak budeme potichu, oni zase odejdou!"
Řidička stojí s nepojízdným autem u kraje silnice. Jiný řidič jí chce pomoci: "Nebude to olejem?" "Kdepak, ten já tam vůbec nedávám!"
Veverka sedí na stormě a louská oříšky. Rozlousne první - stříbrné šaty. Rozlouskne druhý - zlaté šaty. Rozlouskne třetí - diamantové šaty. Veverka se rozpláče, schoulí se n větvičku a vzlyká: "Já snad kvůli té hloupé pohádce umřu hladem!"
Potkali se dva hokejový fanoušci a sdělují si novinky: "Ten útočník Vančura se chtěl z nešťasné lásk zastřelit." "Neříkejte! A jak to dopadlo?" "Jako obyčejně..., netrefil se."
"Číšníku, co to plave v mé polévce??" - "Nic?" - No prosím, a to má být polévka s nudlemi!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama