Vítáme Vás na našem blogu, který je o všem možném i nemožném a který se snad časem rozroste!!=)

Poskytněte domov ochrnuté fence

17. srpna 2006 v 18:34 | Betty
SOS pomozte, poskytněte domov ochrnuté fence
Fenku nalezla Městská policie v Krupce v krutých mrazech neschopnou pohybu, pravděpodobně po autohavárii, kdy bezohledný řidič ujel. Po umístění v útulku jsme se rozhodli, že fenku necháme podrobně vyšetřit na veterinární klinice v Ústí N.L., kde lékař zkonstatoval krutou pravdu - tříštivá zlomenina páteře. MVDr. Mikulica ji operoval, všichni jsme věřili v její postupné uzdravení. Nyní je v rehabilitační péči u naší dobrovolnice, která jí musí několikrát denně vymačkávat močový měchýř. Ťapka se nedokáže sama vymočit. Konečník je naštěstí v pořádku, takže tuhé výkaly jdou přirozenou cestou. Bohužel sama nechodí, i když se s ní denně cvičí, prognóza lékaře je nejistá - možná, že již chodit, ani sama močit nikdy nebude.

Hledáme člověka s obrovskou trpělivostí a láskou, který je schopen a ochoten věnovat této fence speciální péči a např. vyrobí pro ni pojízdný vozíček pod zadní nožičky, aby alespoň částečně mohla využít radosti života.

Kontakt:
Domov naděje (LOZ), pro psi a kočky, Bohosudovská 167, Krupka, 602 472 572, 417 851 197, Zdeňka Horáčková, nebo 777 108 365, egon.certik@seznam.cz
Další fotky Ťapky naleznete: ZDE!!!
PROSÍM, ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK, ABY SE ZVÝŠILA NADĚJE, ŽE ŤAPKA NAJDE NOVÉHO PÁNÍČKA, KTERÝ JI DÁ VŠECHNU SVOU LÁSKU A POSTARÁ SE O NÍ TAK, JAK SI TO TATO FENKA MOOOC ZASLOUŽÍ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama